Varje dag reser Jay runt i Tokyo i sin taxi och letar efter sin dotter Lily. Under de nio år som gått sedan han separerade från sin fru har han aldrig kunnat få vårdnaden om sin dotter. Efter att ha gett upp hoppet om att någonsin få se henne igen är han på väg att flytta tillbaka till Frankrike när Lily hoppar in i hans taxi. Men hon känner inte igen honom.
5 december, 2025
Guillaume Senez
Jean Denizot
Guillaume Senez
Belgien, Frankrike, Japan
Une part manquante
| Kulturnytt i P1 |
Som medlem kan du filtrera på spelplattformar och musikgenrer samt stänga av autospelning av trailers.
Registrera digDenna sajts underhåll är helt beroende av reklamintäkter och premiummedlemmar. Vänligen stäng av din annonsblockerare eller bli premiummedlem för att slippa reklam.
Ett premiummedlemskap kostar 39:- för en månad eller 299:- för ett år och då låser du upp funktioner och du stödjer också en oberoende utvecklare.
Tänk på att:
Alla recensioner kontrolleras manuellt.